Sürmeli hotels İStanbul

Evinize hoş geldiniz…

Türk Otelciliğinin ilk 5 yıldızlı otellerinden olan Sürmeli Hotels, Adana’da başlayan serüvenini, zaman içinde kendini sürekli geliştirerek, İstanbul, ve Ankara ‘ya da taşıdı.40 yıllık otelcilik deneyimini, çağdaş ve güncel uygulamalar ile birleştirerek, dinamik Türk otelcilik sektöründe vazgeçilmez bir “klasik” haline gelmeyi başardı. Değişen dünyanın değişen turizm ve konaklama beklentilerini öngörerek yerli ve yabancı rekabette her zaman örnek olmayı hedefleyen, öncü hizmetlerle bir adım önde olmayı başaran Sürmeli Otelleri’nde yenilikler bugün de sürüyor. İstanbul’da 201 oda ,Ankara’da 200 oda, Adana’da 160 oda olmak üzere Türkiye’nin önemli şehir merkezlerinde hizmet veren Sürmeli Otellerinde modern dizayn edilmiş konforlu oda seçenekleri ,çalışma ile konforu birleştiren iş merkezleri , farklı ölçülerde donanımlı toplantı ve ziyafet salonları organik Türk tatlarının modernize edilerek sunulduğu restoranları ,keyifle vakit geçireceğiniz Spa ve yüzme havuzları ile Sürmeli Otelleri size unutulmaz bir konaklama deneyimi sunuyor.

 

 

VİZYONUMUZ
Türkiye’de ve uluslararası alanda işletmecilik yapan, yatırımcı ve büyüyen deneyimli ve güvenilir bir marka, ‘Uluslar arası bir Oteller Zinciri’ olmak.

MİSYONUMUZ
Kurumsal yapı ve organizasyonumuzu her daim geliştirmek ve yaygınlaştırmak,

  • Sürmeli’ye özgü çağdaş otelcilik politika ve prosedürlerini her daim geliştirmek ve yaygınlaştırmak,
  • Türk misafirperverliğini, uluslar arası standartlarda, SÜRMELİ imajına uygun bir şekilde ön plana çıkartmak,
  • Yenileme ve moderizasyon çalışmalarına ara vermeden devam etmek,
  • İnsana ve eğitime önem veren bir yönetim şeklini uygulamak,
  • SÜRMELİ marka imajını sürekli yeni ürünlerle desteklemek, geliştirmek, marka farklılığı yaratmak,
  • Kalite arttırıcı programlara yönelmek ve araştırmak, yeni fikirlerin önünü açmak,
  • Rekabet üstünlüğü kazanmak ve pazarda düzenleyici rol üstlenmek,
  • Ulusal ve uluslar arası pazarda taviz vermeyen fiyatlarla pazar payı edinmek, marka imkanlarından yararlanmak,
  • Otelcilik bilgi ve deneyimimizi marka imajımızla özdeş hale getirmek,
  • Türk Turizminin gelişimine her daim olumlu katkılar yaratmak.

Spa Center

Öncelikli hedefimiz, sakin bir atmosferde zihninizi ve bedeninizi dinlendirmek, deneyimli personeliyle harika bir Spa deneyimi yaşatmaktır.

Fiziksel, duygusal ve zihinsel iyilik haline odaklanan Aura Spa’da tüm duyularınıza bir şölen yaşatılır.

Sürmeli Hotels İstanbul Sürmeli Hotels Adana

RESTAURANT

Lobby katında bulunan Ruga Restoran şehrin en özel mekanları arasında yer almaktadır, kahvaltıda yerel ve global lezzetler ile birlikte, öğle ve akşam yemeklerinde à la carte menü eşliğinde güçlü bir şarap listesi sunulmaktadır. À la carte menü içerisinde özgün tatlardan oluşan yerel ve uluslar arası mutfak lezzetlerini bulabilirsiniz

Toplantı Salonları

Otel bünyesinde çalışma hayatı ile konforu birleştiren, iş merkezli, çok amaçlı, son teknoloji ile donatılmış 18 adet şık toplantı salonu ile hizmet vermektedir.

Sürmeli Hotels İstanbul Sürmeli Hotels Adana

Weddings

Hayatınızın en özel günlerinden biri olan düğününüzü büyülü ve romantik bir masala dönüştürmeniz için Sürmeli Hotel’in tüm ekibi size kusursuz bir hizmet sunuyor